Proč je posílat poštou?

http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/ Chystáte svatbu a nebo jen chcete vyřešit novoroční přání? Určitě se obracíte správně. Pokud si stále nejste jisti, zda oznamovat svatebními oznámeními svatbu poštou a přát k novému roku stejnou cestou, určitě vám můžeme potvrdit, že tištěné a hmotné přání a oznámení má větší váhu, než si pravděpodobně myslíte.
Samozřejmě vždy záleží na vás, takže pokud nehodláte poštou posílat nic, je to vaše rozhodnutí, ale za léta praxe víme, že pokud pošlete přání či oznámení poštou, uděláte mu nesmírnou radost.

Adresát si totiž připadá nejen tak, že vám na něm záleží a dali jste si tu práci toto absolvovat, ale také má pocit, že mu projevujete jistou dávku úcty. Nezapomínejte, že takové hmotné přání zůstane člověku v ruce po dobu celého života, oproti přání elektronickému, které během pár chvil upadne do virtuálního zapomnění.